ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Фото  1 Клеевая смесь цементная для минеральной ваты (FROSTOP MW-F) Строймастер КЛЕЙ-115 25 кг 360791

Клеевая смесь цементная для минеральной ваты (FROSTOP MW-F) Строймастер КЛЕЙ-115 25 кг

1 грн
Купить
Код 360791
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Клеевая смесь цементная для минеральной ваты (FROSTOP MW-F) КЛЕЙ-115, 25 кг

 

Технічні характеристики

 

Пропорція суміші

0,18-0,20 л.води/кг

Витрата суміші на 1 мм суцільного шару

~1,45 кг/м2

Час придатності розчину для використання

2 години

Відкритий термін робіт

20 хвилин

Адгезія до основи

min 0,7 МПа

Адгезія до мінвати
(когезійний розрив по утеплювачу)

через 7 діб витримування

Температура основи

від +5° до +30°С

Температура експлуатації

від -30° до +85°С

 

1. Галузь застосування
  Клейова суміш «БудМайс­тер «КЛЕЙ?115» призначена для кріп­лен­ня фасадних мі­не­ра­ло­ват­них, ба­заль­то­во­лок­нис­тих і скло­во­лок­нис­тих плит при утепленні фасадів бу­ді­вель і споруд різного при­зна­чен­ня. Рекомендується для приклеювання плит типу MW?FL («ла­мель») з по­пе­реч­ним на­прям­ком волокон.

2. Склад
  Клейова суміш «БудМайс­тер «КЛЕЙ?115» виготовлена з високоякісного портландцементу, квар­цо­вих заповнювачів, а також модифікуючих домішок, що сприяють поліпшенню фізико-ме­ха­ніч­них властивостей розчину й адгезії.

3. Властивості
  Клейова суміш «БудМайс­тер «КЛЕЙ?115» має високу фіксуючу здатність, високу адгезію до мі­не­раль­них і органічних матеріалів, паропроникна, водостійка, морозостійка, зручна у за­сто­су­ван­ні, екологічно безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87 та ДБН В.2.6?22?2001. Ос­но­ва повинна бути сухою, міцною й очищеною від пилу, бруду, олії, жирів, воску і залишків фар­би. Неміцні шари варто видалити. Вибої, відколи, діри необхідно закрити ремонтною су­міш­шю «БудМайс­тер «ТИНК?10». Вік цементних, цементно-вапняних штукатурок перед при­кле­ю­ван­ням плит теплоізоляції повинен бути не менш 28 діб, бетонних конструкцій — не менш 3 місяців. Поверхні, що силь­но вби­ра­ють рідину, по­вин­ні бу­ти об­роб­ле­ні ґрун­ту­ю­чою емульсією«БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?51» або «КРИТ­ТЯ?50» і витримані не менш 4 го­дин. Слаб­ко­вби­ра­ю­чі по­верх­ні об­ро­би­ти ґрунтуючою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?60» і ви­три­ма­ти не менш 2 годин.

5. Приготування розчину
  Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,18-0,20 л на 1 кг суміші (4,5-5,0 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низь­ко­обер­то­вим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чо­го роз­чин ви­три­ма­ти 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Розчин зберігає свої клеючі влас­ти­вос­ті про­тя­гом 2 годин.

6. Витрата
  Середня витрата суміші на 1 мм суцільного шару — 1,45 кг/м2.

7. Порядок робіт
  Клейову суміш наносять суцільним методом, по всій поверхні плити зубцюватим шпателем з роз­мі­ром зуба 10×10 мм. Після нанесення клейової суміші плиту необхідно відразу встановити в про­ект­не положення і притиснути. Зусилля натиску повинно бути таким, щоб як мінімум на 60% роз­чи­но­ва су­міш розподілилася між основою і плитою. Плити необхідно приклеювати впритул од­на до ін­шої, в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ши­ри­на швів не по­вин­на пе­ре­ви­щу­ва­ти 2 мм. Залишки клейової суміші необхідно видалити до її затвердіння. У нор­маль­них умо­вах до нанесення захисного шару варто приступати по закінченню 3 діб після на­клей­ки плит­но­го утеплювача. Улаштування захисного шару в системі теплоізоляції виконують за до­по­мо­гою гі­дро­за­хис­ної суміші «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?113».
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

8. Рекомендації
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний результат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання клейової суміші в не­стан­дарт­них умо­вах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з ви­роб­ни­ком. Виробник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а та­кож йо­го за­сто­су­ван­ня в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

9. Примітка
  Клейова суміш «БудМайс­тер «КЛЕЙ?115» містить цемент, що викликає лужну ре­ак­цію в мо­мент гі­дра­та­ції, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку по­па­дан­ня роз­чино­вої суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

10. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг.

11. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 12 місяців із дня виготовлення, зазначеного на упаковці. По­шкод­же­ні мішки використати в першу чергу.

Суміш ТМ «БудМайс­тер» Ц.1.ЗК5 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!