ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Фото  1 Ремонтная смесь цементная (СС-1) Строймастер ТИНК-10, 25 кг 360799

Ремонтная смесь цементная (СС-1) Строймастер ТИНК-10, 25 кг

1 грн
Купить
Код 360799
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Ремонтная смесь цементная (СС-1) ТИНК-10, 25 кг

 

Технічні характеристики

 

Пропорція суміші

0,17?0,19 л.води/кг

Витрата суміші на 1 мм товщини шару

~1,7 кг/м2

Рекомендована товщина шару

від 5 до 30 мм

Час придатності розчину для використання

3 години

Час твердіння розчину

min 24 години

Марочна міцність

min 10 МПа

Морозостійкість

min 50 циклів

Температура основи

від +5° до +30°С

 

 

1. Галузь застосування
  Ремонтна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?10» при­зна­че­на для ре­мон­ту поверхонь на бе­тон­них і це­гля­них основах, що мають від­ко­ли, вибоїни й щілини перед початком штукатурних, ли­цю­валь­них та інших робіт бу­ді­вель­ни­ми сумішами групи «БудМайс­тер».

2. Склад
  Ремонтна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?10» виготовлена на основі цементу з заповнювачами і по­лі­мер­ни­ми домішками ведучих європейських виробників.

3. Властивості
  Ремонтна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?10» високоміцна, має хорошу адгезію до поверхні, знижує витрати на ремонт, зручна у застосуванні, екологічно безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87 та ДБН В.2.6?22?2001. Основа повинна бути міцною й сухою; очищеною від бруду, пилу, вапна, гіп­су, олій, вос­ку, залишків масляних та емульсійних фарб. Неміцні ша­ри по­тріб­но ви­да­ли­ти. Поверхні, що сильно вбирають рідину, повинні бути об­роб­ле­ні ґрун­ту­ю­чою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?51» або«КРИТ­ТЯ?50» і витримані не менш 4 го­дин. Слаб­ко­вби­ра­ю­чі по­верх­ні обробити ґрунтуючою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?60» і ви­три­ма­ти не менш 2 годин.

5. Приготування розчину
  Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,17?0,19 л на 1 кг суміші (4,25?4,75 л на мішок 25 кг), (0,85?0,95 л на мішок 5 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дри­лем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин ви­три­ма­ти 5 хви­лин і знову ретельно перемішати. Отриманий розчин необхідно використати про­тя­гом 3?х го­дин. Для приготування використовувати чисті ємності й інструмент.

6. Витрата
  Середня витрата суміші на 1 мм товщини шару — 1,7 кг/м2.

7. Порядок робіт
  Ремонтну суміш «БудМайс­тер «ТИНК?10» наносять рівномірно на поверхню за до­по­мо­гою кель­ми або сталевого шпателя. Час твердіння су­мі­ші за­ле­жить від характеру основи, тем­пе­ра­ту­ри і відносної вологості повітря і складає, приблизно, 24 години.
  Після закінчення робіт інструмент необхідно вимити.
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

8. Рекомендації
  При роботі не можна застосовувати інструменти і ємності, що іржавіють. Свіжоукладену су­міш необхідно оберігати від дощу, перегріву і влучення прямих сонячних про­менів.
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний результат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання ремонтної суміші в не­стан­дарт­них умо­вах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з ви­роб­ни­ком. Виробник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а та­кож йо­го за­сто­су­ван­ня в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

9. Примітка
  Ремонтна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?10» містить цемент, що викликає лужну реакцію в мо­мент гі­дра­та­ції, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання роз­чи­но­вої суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

10. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром — 25 кг, 5 кг.

11. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. По­шкод­же­ні мішки використати в першу чергу.

Суміш ТМ «БудМайс­тер» Ц.1.ШТ2 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения