ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Штукатурная смесь цементно-известковая для машинного нанесения М50 Строймастер ТИНК-409, 25 кг

Штукатурная смесь цементно-известковая для машинного нанесения М50 Строймастер ТИНК-409, 25 кг

1 грн
Купить
Код 360816
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Штукатурная смесь цементно-известковая для машинного нанесения М50 ТИНК-409, 25 кг

 

Технічні характеристики

 

Пропорція суміші

0,17?0,21 л.води/кг

Витрата суміші на 1 мм товщини шару

~1,3 кг/м2

Рекомендована товщина шару

від 5 до 30 мм

Час придатності розчину для використання

1 година

Час твердіння розчину

min 24 години

Адгезія до основи

min 0,5 МПа

Марочна міцність

min 5 МПа

Температура основи

від +5° до +30°С

 

 

1. Галузь застосування
  Штукатурна суміш легка цементно-вапняна «БудМайс­тер «ТИНК?409» призначена для ме­ха­ні­зо­ва­ної високоякісної і швид­кої обробки цег­ля­них, бетонних та інших мінеральних основ усе­ре­ди­ні бу­дин­ків за допомогою насосомішалок, проточних мік­се­рів та ін­ших шту­ка­тур­них агрегатів.

2. Склад
  Штукатурна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?409» виготовлена на основі високоякісного порт­ланд­це­мен­ту, вапна, мінеральних заповнювачів і функціональних домішок.

3. Властивості
  Штукатурна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?409» ви­со­ко­ад­ге­зій­на, плас­тич­на, має високу марочну міц­ність (М50), зручна при нанесенні, дозволяє значно знизити тру­до­ві ви­тра­ти і скоротити тер­мін опоряджувальних робіт в 3?5разів, екологічно безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87 та ДБН В.2.6?22?2001. Основа повинна бути міцною, сухою й очищеною від пилу, бруду, олій, воску, залишків фарби. Неміцні ша­ри по­тріб­но ви­да­ли­ти. Поверхні, що сильно вбирають рідину, повинні бути об­роб­ле­ні ґрун­ту­ю­чою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?51» або «КРИТ­ТЯ?50» і витримані не менш 4 го­дин. Слаб­ко­вби­ра­ю­чі поверхні обробити ґрунтуючою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?60» або«КРИТТЯ?62» і ви­три­ма­ти не менш 2 годин.

5. Приготування розчину
  Суху штукатурку змішати з водою в ємності штукатурного агрегату до однорідного стану. Про­пор­ція розчину — 4,25?5,25 л води на 25 кг сухої суміші. Отриманий роз­чин необхідно ви­ко­рис­та­ти про­тя­гом 1 го­дини. Для готування використовувати чисті єм­нос­ті та інструмент.

6. Витрата
  Середня витрата суміші на 1 мм товщини шару — 1,3 кг/м2.

7. Порядок робіт
  Штукатурний розчин подають змішувальним насосом до оброблюваної поверхні і на­но­сять шту­ка­тур­ною насадкою, приєднаною до шлангу, що подає розчин. Після на­не­сен­ня шту­ка­тур­ку ви­рів­ню­ють металевою лінійкою і загладжують терткою. Час твердіння суміші залежить від ха­рак­те­ру основи, температури і відносної вологості по­віт­ря і складає, приблизно, 24 години.
  При перервах у роботі більш ніж на годину і після закінчення робіт інструмент і машину варто очистити і промити водою.
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

8. Рекомендації
  При роботі не можна застосовувати інструменти і ємності, що іржавіють. Сві­жо­у­кла­де­ну су­міш необхідно оберігати від дощу, перегріву і влучення прямих сонячних про­менів.
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний результат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання штукатурки в не­стан­дарт­них умо­вах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з ви­роб­ни­ком. Виробник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а та­кож йо­го за­сто­су­ван­ня в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

9. Примітка
  Штукатурна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?409» містить цемент, що викликає лужну реакцію в мо­мент гі­дра­та­ції, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання роз­чи­но­вої суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

10. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг.

11. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. По­шкод­же­ні мішки використати в першу чергу.

Суміш ТМ «БудМайс­тер» ЦВ.2.ШТ1 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Нужны клиенты? Кликай!

Комплексная интернет-реклама

от профессионалов!

Продаём доллары со скидкой!
Реклама на Промобуде -Жми!

пакет

Полный комплекс!

Только для компаний стройотрасли!