ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Фото  1 Штукатурная смесь цементно-известковая стандартная (СШ) Строймастер ТИНК-41, 25 кг 360800

Штукатурная смесь цементно-известковая стандартная (СШ) Строймастер ТИНК-41, 25 кг

1 грн
Купить
Код 360800
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Штукатурная смесь цементно-известковая стандартная (СШ) ТИНК-41, 25 кг

 

Технічні характеристики

 

Пропорція суміші

0,18-0,20 л.води/кг

Витрата суміші на 1 мм товщини шару

~1,55 кг/м2

Рекомендована товщина шару

від 5 до 30 мм

Час придатності розчину для використання

3 години

Час твердіння розчину

min 24 години

Адгезія до основи

min 0,5 МПа

Марочна міцність

min 10 МПа

Морозостійкість

min 50 циклів

 

 

1. Галузь застосування
  Штукатурна суміш цементно-вапняна «БудМайс­тер «ТИНК?41» призначена для підготовки і ви­рів­ню­ван­ня стін з цегли, бетону й ін­ших мі­не­раль­них основ усередині і зовні будинків перед на­не­сен­ням шпак­лів­ки або декоративної штукатурки.

2. Склад
  Штукатурна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?41» виготовлена на основі високоякісного порт­ланд­це­мен­ту, вап­на, мінеральних заповнювачів і функціональних домішок.

3. Властивості
  Штукатурна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?41» має високу адгезію, високий ступінь плас­тич­нос­ті, морозостійка, зручна при нанесенні, екологічно безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87 та ДБН В.2.6?22?2001. Основа повинна бути міцною, сухою й очищеною від пилу, бруду, олій, воску, залишків фарби. Неміцні шари варто видалити. Поверхні, що сильно вбирають рідину, повинні бути об­роб­ле­ні ґрун­ту­ю­чою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?51» або «КРИТ­ТЯ?50» і витримані не менш 4 го­дин. Слаб­ко­вби­ра­ю­чі поверхні обробити ґрунтуючою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?60» і ви­три­ма­ти не менш 2 годин.

5. Приготування розчину
  Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,18?0,20 л на 1 кг суміші (4,5?5,0 л на мішок 25 кг), (0,9?1,0 л на мішок 5 кг). Перемішати дрилем з на­сад­кою або вручну до од­но­рід­но­го стану без грудок і згустків, витримати 5 хвилин і перемішати ще раз. Отриманий роз­чин необхідно використати про­тя­гом 3?х го­дин. Для приготування ви­ко­рис­то­ву­ва­ти чисті єм­нос­ті й інструмент.

6. Витрата
  Середня витрата суміші на 1 мм товщини шару — 1,55 кг/м2.

7. Порядок робіт
  Розчинову суміш наносять накидуючи на поверхню з наступним вирівнюванням правилом і ви­глад­жу­ван­ням тертками. Під час роботи не можна допускати пересихання поверхні. Шту­ка­тур­ку можна наносити в один або два шари (загальна товщина шарів до 30 мм). Час твер­дін­ня су­мі­ші за­ле­жить від характеру основи, тем­пе­ра­ту­ри і відносної вологості повітря і скла­дає, при­близ­но, 24 години.
  Після закінчення робіт інструмент необхідно вимити.
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

8. Рекомендації
  При роботі не можна застосовувати інструменти і ємності, що іржавіють. Свіжоукладену су­міш необхідно оберігати від дощу, перегріву і влучення прямих сонячних про­менів.
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний результат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання штукатурки в не­стан­дарт­них умовах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з виробником. Виробник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а також його застосування в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

9. Примітка
  Штукатурна суміш «БудМайс­тер «ТИНК?41» містить цемент, що викликає лужну реакцію в мо­мент гі­дра­та­ції, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання роз­чи­но­вої суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

10. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром — 25 кг, 5 кг.

11. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 12 місяців із дня виготовлення, зазначеного на упаковці. По­шкод­же­ні мішки використати в першу чергу.

Суміш ТМ «БудМайс­тер» ЦВ.1.ШТ2 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Фасадная штукатурка короед

Огромный ассортимент

Супер качество, цена от 840грн/25кг

067 235-77-75, 044 592-27-77
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!