ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Фото  1 Смесь для шпаклевания на белом цементе финишная (Шп-3Б) Строймастер ТИНК-22, 3 кг 360813

Смесь для шпаклевания на белом цементе финишная (Шп-3Б) Строймастер ТИНК-22, 3 кг

1 грн
Купить
Код 360813
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Смесь для шпаклевания на белом цементе финишная (Шп-3Б) ТИНК-22, 3 кг

 

Технічні характеристики

 

Пропорція суміші

0,35-0,38 л.води/кг

Витрата суміші на 1 мм товщини шару

~1,3 кг/м2

Рекомендована товщина шару

від 0,5 до 3 мм

Час придатності розчину для використання

3 години

Подальші роботи

не раніш 3 діб

Адгезія до основи

min 0,5 МПа

Морозостійкість

min 75 циклів

Температура основи

від +5° до +30°С

 

 

1. Галузь застосування
  Суміш для шпаклювання білого кольору фінішна «БудМайс­тер «ТИНК?22» при­зна­че­на для внутрішньої і зовнішньої фінішної об­роб­ки всіх ти­пів мі­не­раль­них основ. Її можливо за­сто­со­ву­ва­ти для ремонту не­ве­ли­ких ушкоджень, тріщин і щілин глибиною не більш 5 мм. Суміш дозволяє одержати гла­день­ку, рівну й ес­те­тич­ну поверхню. Ре­ко­мен­до­ва­на для оз­доб­лю­валь­них фа­сад­них робіт. Особ­ли­во ре­ко­мен­до­ва­на під покриття світлих тонів. Розмір зерна ≤0,1 мм.

2. Склад
  Суміш для шпаклювання «БудМайс­тер «ТИНК?22» виготовлена на основі високоякісного білого це­мен­ту, кварцових заповнювачів, а також спеціальних домішок, що поліпшують фізико-ме­ха­ніч­ні властивості.

3. Властивості
  Суміш для шпаклювання «БудМайс­тер «ТИНК?22» білого кольору з високим ступенем білизни, високопластична, тонкошарова, стійка до утворення тріщин, має хороше зчеплення з основою, водостійка, морозостійка, зруч­на у за­сто­су­ван­ні, екологічно безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87 та ДБН В.2.6?22?2001. Шпак­лів­ка «БудМайс­тер «ТИНК?22», як правило, наноситься на поверхню, підготовлену за до­по­мо­гою шпаклівки «БудМайс­тер «ТИНК?11» або «БудМайс­тер «ТИНК?21». В ін­ших ви­пад­ках ос­но­ва повинна бути очищеною від бруду, пилу, жирових і олійних плям, за­лиш­ків фар­би. Не­міц­ні ша­ри варто видалити. Основу, що має вибоїни та щілини, попередньо об­ро­би­ти ре­монт­ною су­міш­шю «БудМайс­тер «ТИНК?10», штукатурною сумішшю «БудМайс­тер «ТИНК?41», шпаклівкою«БудМайс­тер «ТИНК?11» або «ТИНК?21». По­верх­ні, що сильно вбирають рідину, повинні бути об­роб­ле­ні ґрун­ту­ю­чою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?51» або «КРИТ­ТЯ?50» і витримані не менш 4 го­дин. Слаб­ко­вби­ра­ю­чі по­верх­ні обробити ґрунтуючою емульсією «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?60» і ви­три­ма­ти не менш 2 годин.

5. Приготування розчину
  Шпаклювальну суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури і ретельно перемішати механічним засобом до одержання однорідної консистенції без грудок та згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Витрата води — 0,35?0,38 л на 1 кг суміші (5,25?5,70 л на мішок 15 кг). Суміш для заповнення нерівностей повинна бути гус­ті­ше, а для обробки менш густою. Отриманий роз­чин необхідно використати про­тя­гом 3?х го­дин.

6. Витрата
  Середня витрата суміші на 1 мм товщини шару — 1,3 кг/м2.

7. Порядок робіт
  Шпаклювальний розчин наносять рівномірно на основу металевим шпа­те­лем і вирівнюють до необхідної товщини. Максимальна товщина наносного шару до 3 мм, мінімальна — 0,5 мм. Для одержання рівної поверхні, що не вимагає шліфування, необхідно че­рез 5?15 хвилин (за­леж­но від характеру основи й умов навколишнього середовища) після на­не­сен­ня шпак­лю­валь­но­го шару за допомогою пластикової або неіржавіючої тертки зробити повне ви­гла­джу­ван­ня поверхні. Час твер­дін­ня су­мі­ші за­ле­жить від характеру основи, тем­пе­ра­ту­ри і від­нос­ної во­ло­гос­ті по­віт­ря і скла­дає, при­близ­но, 3 доби.
  Після закінчення робіт інструмент необхідно вимити.
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

8. Рекомендації
  Свіжоукладену суміш необхідно оберігати від дуже швидкого висихання, від дощу, перегріву і влучення пря­мих сонячних про­менів.
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний результат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання шпаклівки в не­стан­дарт­них умовах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з виробником. Ви­роб­ник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а також його за­сто­су­ван­ня в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

9. Примітка
  Суміш для шпаклювання «БудМайс­тер «ТИНК?22» містить цемент, що викликає лужну реакцію в мо­мент гі­дра­та­ції, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку попадання роз­чи­но­вої суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

10. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром — 15 кг, 3 кг.

11. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 9 місяців із дня виготовлення, зазначеного на упаковці. По­шкод­же­ні мішки використати в першу чергу.

Суміш ТМ «БудМайс­тер» Ц.1.ШЦ1 БІЛА ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!