ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Фото  1 Смесь гидроизоляционная цементная эластичная (DIKERFLEX) Строймастер КРИТТЯ- 156, 34 кг 360825

Смесь гидроизоляционная цементная эластичная (DIKERFLEX) Строймастер КРИТТЯ- 156, 34 кг

1 грн
Купить
Код 360825
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Смесь гидроизоляционная цементная эластичная (DIKERFLEX) КРИТТЯ-156, 25+9 кг+л

 

Технические характеристики

 

Пропорція суміші       А+Б

25 кг компонента А + 9 л компонента Б

Витрата приготовленої суміші

від 3 кг/м2

Рекомендована товщина шару

від 2 до 4 мм

Час придатності розчину для використання

2 години

Стійкість до атмосферних опадів

через 24 години

Готовність до початкових навантажень

через 3 доби

Подальші роботи

не раніш 7 діб

Адгезія до основи

min 1,2 МПа

Відносне подовження

min 8%

Міцність на розрив

min 0,6 МПа

Водонепроникність

min 0,2 МПа

Температура основи

від +5° до +30°С

Температура експлуатації

від -20° до +60°С

 

1. Галузь застосування
  Еластична двокомпонентна гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» при­зна­че­на для надійної гід­ро­ізо­ля­ції балконів, те­рас, басейнів, са­ні­тар­но-технічних приміщень перед об­ли­цю­ван­ням ке­ра­міч­ни­ми плитками, для захисту основ з бо­ку впли­ву во­ло­ги, для гід­ро­ізо­ля­ції внутрішньої сторони чаші ба­сей­нів і во­дойм гли­би­ною до 12 м.

2. Склад
  Компонент А еластичної двокомпонентної гідроізоляційної суміші «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» ви­го­тов­ле­ний на основі суміші цементу з мінеральними заповнювачами і функціональними до­міш­ка­ми.
  Компонент Б — водна дисперсія полімерів.

3. Властивості
  Гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» високоадгезійна, еластична, стійка до усад­ки і деформації основи, водогерметична, паропроникна, морозостійка, зручна у за­сто­су­ван­ні, еко­ло­гіч­но безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87СНиП 2.03.13?88 таДБН В.2.6?22?2001. Мінеральні основи з бетону, легкого бетону, цементної і цементно-вапняної шту­ка­тур­ки, кладка з рівними і повними швами (по змішаній кладці не застосовувати), сухі це­мент­ні стяжки, старі керамічні покриття повинні бути міцними і твердими, без тріщин і про­ги­нів, очи­ще­ни­ми від пилу, бруду, олій, жирів, фарби й інших речовин, що перешкоджають ад­ге­зії. Не­ве­ли­кі нерівності поверхні вертикальних основ по­тріб­но згладити, а неміцні шари ви­да­ли­ти. Гос­трі гра­ні і ку­ти варто обломити і закруглити до радіусу 4 см. Тріщини більш 0,5 мм вар­то роз­ши­ри­ти і заповнити ремонтною сумішшю «БудМайс­тер «ТИНК?10». При негерметичності стін і під­лог не­об­хід­но за­сто­су­ва­ти ущільнювальні стрічки і латки. Покриття можна наносити тільки на такі по­верх­ні, що після остаточної обробки не втратять своєї форми під вагою матеріалу.
  Цегельні і бетонні конструкції повинні бути витримані не менш 3?х місяців. Цементні підлоги і шту­ка­тур­ки — не менш 28 діб.

5. Приготування розчину
  У чисту судину влити 2/3 рідкого компонента Б и механічно розмішати із сухою сумішшю ком­по­нен­та А. Потім додавати іншу частину компонента Б до одержання однорідної, зручної для ро­бо­ти консистенції. Суміш необхідно перемішувати до одержання однорідної маси без грудок низь­ко­о­бер­то­вим дрилем з насадкою. Після чого суміш вистоюється протягом 5 хвилин і пе­ре­мі­шу­єть­ся повторно. Для готування використовувати чисті ємності й інструмент. Розчин не­об­хід­но ви­ко­рис­та­ти протягом 2?х годин.

6. Порядок робіт
  Приготовлений розчин тонким шаром за допомогою пензля або щітки наносять на вологу, але не мокру основу, дотримуючись методу «мокре на мокре». Розчин необхідно наносити в одному на­прям­ку без перехресних рухів. Нанесений шар необхідно охороняти від швидкого ви­си­хан­ня. Повторний шар необхідно наносити пензлем або щіткою перпендикулярно по­пе­ред­ньо­му ша­ру. Наступний шар наносять за допомогою шпателя на отверділий по­пе­ред­ній шар. Не­об­хід­но сте­жи­ти за тим, щоб поверхня розчину була вологою. Особливо уваж­но не­об­хід­но на­но­си­ти роз­чин у кутах, на краях і в проходах. Розчин повинний наноситися на основу в два ша­ри пензлем або в два шари пенз­лем і шпа­те­лем. Перед закінченням робіт необхідно пе­ре­ко­на­ти­ся в то­му, що вся поверхня основи покрита розчином з мінімальною товщиною 2 мм. Тов­щи­на ша­рів не по­вин­на перевищувати 4 мм. Залишки розчину необхідно видалити за до­по­мо­гою во­ди, не до­пус­ка­ю­чи йо­го тужавіння. Через три дні після нанесення висохлий розчин готовий до експлуатації. Після тужавіння роз­чин не розрахований на інтенсивні механічні навантаження. Повна готовність до екс­плу­а­та­ції — через 7 діб. Після гідроізоляції основи поверхню необхідно захистити оз­доб­лю­валь­ни­ми ма­те­рі­а­ла­ми «БудМайс­тер «ТИНК», що не містять гіпсу, або приклеїти керамічну плит­ку за до­по­мо­гою клею гру­пи «БудМайс­тер «КЛЕЙ».
  Після закінчення робіт інструмент варто негайно вимити.
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

7. Рекомендації
  При викладанні керамічної плитки необхідно користуватися пластиковим зубцюватим шпа­те­лем. Еластичну двохкомпонентну гідроізоляційну суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» за­сто­со­ву­ють за­вжди з боку впливу вологи. Свіжоукладений розчин протягом 24 годин не­об­хід­но обе­рі­га­ти від пря­мих сонячних променів, дощу і морозу.
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний ре­зуль­тат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі па­ра­мет­ри суміші можуть змінитися. У випадку використання гідроізоляції в не­стан­дарт­них умо­вах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з ви­роб­ни­ком. Ви­роб­ник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а та­кож йо­го за­сто­су­ван­ня в ін­ших ці­лях і умовах, непередбачених технічним описом.

8. Примітка
  Гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» містить цемент, що викликає лужну ре­ак­цію в мо­мент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку по­па­дан­ня роз­чи­но­вої су­мі­ші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

9. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг компонента А і пластикові ка­ніст­ри по 9 л компонента Б.

10. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 6 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці.
  Не допускати заморожування компонента Б!

11. Витрата
  У середньому витрачається від 3 кг приготовленої гідроізоляції на 1 м2, залежно від товщини на­нос­но­го шару і призначення.

Умови застосування

Товщина шару (мм)

Середня витрата (кг/м2)

Вогкість

2

3

Просочування води

2,5

3,75

Водозбірник (стовп води до 12 м)

3

4,5

Максимальний шар

4

6

 

Суміш ТМ «БудМайс­тер» Ц.1.ГІ2 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Теплоизоляция ППУ

Бесшовно, монолитно, герметично

Срок эксплуатации более 50 лет

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ ЗДЕСЬ
Мастики, гидроизоляция

Высокое качество, быстрый сервис

Цена от производителя, доставка

063-237-26-49, 050-311-50-72
Фасадная штукатурка короед

Огромный ассортимент

Супер качество, цена от 840грн/25кг

067 235-77-75, 044 592-27-77
Битумный праймер грунтовка

Каучуковые мастики, гермобутил

Битум строительный

063-237-26-49, 050-311-50-72