ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Фото  1 Смесь гидроизоляционная цементная эластичная (DIKERFLEX) Строймастер КРИТТЯ- 156, 34 кг 360825

Смесь гидроизоляционная цементная эластичная (DIKERFLEX) Строймастер КРИТТЯ- 156, 34 кг

1 грн
Купить
Код 360825
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Смесь гидроизоляционная цементная эластичная (DIKERFLEX) КРИТТЯ-156, 25+9 кг+л

 

Технические характеристики

 

Пропорція суміші       А+Б

25 кг компонента А + 9 л компонента Б

Витрата приготовленої суміші

від 3 кг/м2

Рекомендована товщина шару

від 2 до 4 мм

Час придатності розчину для використання

2 години

Стійкість до атмосферних опадів

через 24 години

Готовність до початкових навантажень

через 3 доби

Подальші роботи

не раніш 7 діб

Адгезія до основи

min 1,2 МПа

Відносне подовження

min 8%

Міцність на розрив

min 0,6 МПа

Водонепроникність

min 0,2 МПа

Температура основи

від +5° до +30°С

Температура експлуатації

від -20° до +60°С

 

1. Галузь застосування
  Еластична двокомпонентна гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» при­зна­че­на для надійної гід­ро­ізо­ля­ції балконів, те­рас, басейнів, са­ні­тар­но-технічних приміщень перед об­ли­цю­ван­ням ке­ра­міч­ни­ми плитками, для захисту основ з бо­ку впли­ву во­ло­ги, для гід­ро­ізо­ля­ції внутрішньої сторони чаші ба­сей­нів і во­дойм гли­би­ною до 12 м.

2. Склад
  Компонент А еластичної двокомпонентної гідроізоляційної суміші «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» ви­го­тов­ле­ний на основі суміші цементу з мінеральними заповнювачами і функціональними до­міш­ка­ми.
  Компонент Б — водна дисперсія полімерів.

3. Властивості
  Гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» високоадгезійна, еластична, стійка до усад­ки і деформації основи, водогерметична, паропроникна, морозостійка, зручна у за­сто­су­ван­ні, еко­ло­гіч­но безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87СНиП 2.03.13?88 таДБН В.2.6?22?2001. Мінеральні основи з бетону, легкого бетону, цементної і цементно-вапняної шту­ка­тур­ки, кладка з рівними і повними швами (по змішаній кладці не застосовувати), сухі це­мент­ні стяжки, старі керамічні покриття повинні бути міцними і твердими, без тріщин і про­ги­нів, очи­ще­ни­ми від пилу, бруду, олій, жирів, фарби й інших речовин, що перешкоджають ад­ге­зії. Не­ве­ли­кі нерівності поверхні вертикальних основ по­тріб­но згладити, а неміцні шари ви­да­ли­ти. Гос­трі гра­ні і ку­ти варто обломити і закруглити до радіусу 4 см. Тріщини більш 0,5 мм вар­то роз­ши­ри­ти і заповнити ремонтною сумішшю «БудМайс­тер «ТИНК?10». При негерметичності стін і під­лог не­об­хід­но за­сто­су­ва­ти ущільнювальні стрічки і латки. Покриття можна наносити тільки на такі по­верх­ні, що після остаточної обробки не втратять своєї форми під вагою матеріалу.
  Цегельні і бетонні конструкції повинні бути витримані не менш 3?х місяців. Цементні підлоги і шту­ка­тур­ки — не менш 28 діб.

5. Приготування розчину
  У чисту судину влити 2/3 рідкого компонента Б и механічно розмішати із сухою сумішшю ком­по­нен­та А. Потім додавати іншу частину компонента Б до одержання однорідної, зручної для ро­бо­ти консистенції. Суміш необхідно перемішувати до одержання однорідної маси без грудок низь­ко­о­бер­то­вим дрилем з насадкою. Після чого суміш вистоюється протягом 5 хвилин і пе­ре­мі­шу­єть­ся повторно. Для готування використовувати чисті ємності й інструмент. Розчин не­об­хід­но ви­ко­рис­та­ти протягом 2?х годин.

6. Порядок робіт
  Приготовлений розчин тонким шаром за допомогою пензля або щітки наносять на вологу, але не мокру основу, дотримуючись методу «мокре на мокре». Розчин необхідно наносити в одному на­прям­ку без перехресних рухів. Нанесений шар необхідно охороняти від швидкого ви­си­хан­ня. Повторний шар необхідно наносити пензлем або щіткою перпендикулярно по­пе­ред­ньо­му ша­ру. Наступний шар наносять за допомогою шпателя на отверділий по­пе­ред­ній шар. Не­об­хід­но сте­жи­ти за тим, щоб поверхня розчину була вологою. Особливо уваж­но не­об­хід­но на­но­си­ти роз­чин у кутах, на краях і в проходах. Розчин повинний наноситися на основу в два ша­ри пензлем або в два шари пенз­лем і шпа­те­лем. Перед закінченням робіт необхідно пе­ре­ко­на­ти­ся в то­му, що вся поверхня основи покрита розчином з мінімальною товщиною 2 мм. Тов­щи­на ша­рів не по­вин­на перевищувати 4 мм. Залишки розчину необхідно видалити за до­по­мо­гою во­ди, не до­пус­ка­ю­чи йо­го тужавіння. Через три дні після нанесення висохлий розчин готовий до експлуатації. Після тужавіння роз­чин не розрахований на інтенсивні механічні навантаження. Повна готовність до екс­плу­а­та­ції — через 7 діб. Після гідроізоляції основи поверхню необхідно захистити оз­доб­лю­валь­ни­ми ма­те­рі­а­ла­ми «БудМайс­тер «ТИНК», що не містять гіпсу, або приклеїти керамічну плит­ку за до­по­мо­гою клею гру­пи «БудМайс­тер «КЛЕЙ».
  Після закінчення робіт інструмент варто негайно вимити.
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

7. Рекомендації
  При викладанні керамічної плитки необхідно користуватися пластиковим зубцюватим шпа­те­лем. Еластичну двохкомпонентну гідроізоляційну суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» за­сто­со­ву­ють за­вжди з боку впливу вологи. Свіжоукладений розчин протягом 24 годин не­об­хід­но обе­рі­га­ти від пря­мих сонячних променів, дощу і морозу.
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний ре­зуль­тат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі па­ра­мет­ри суміші можуть змінитися. У випадку використання гідроізоляції в не­стан­дарт­них умо­вах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з ви­роб­ни­ком. Ви­роб­ник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а та­кож йо­го за­сто­су­ван­ня в ін­ших ці­лях і умовах, непередбачених технічним описом.

8. Примітка
  Гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?156» містить цемент, що викликає лужну ре­ак­цію в мо­мент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку по­па­дан­ня роз­чи­но­вої су­мі­ші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

9. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг компонента А і пластикові ка­ніст­ри по 9 л компонента Б.

10. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 6 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці.
  Не допускати заморожування компонента Б!

11. Витрата
  У середньому витрачається від 3 кг приготовленої гідроізоляції на 1 м2, залежно від товщини на­нос­но­го шару і призначення.

Умови застосування

Товщина шару (мм)

Середня витрата (кг/м2)

Вогкість

2

3

Просочування води

2,5

3,75

Водозбірник (стовп води до 12 м)

3

4,5

Максимальний шар

4

6

 

Суміш ТМ «БудМайс­тер» Ц.1.ГІ2 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!
Битумный праймер грунтовка

Каучуковые мастики, гермобутил

Битум строительный

063-237-26-49, 050-311-50-72
Теплоизоляция ППУ

Бесшовно, монолитно, герметично

Срок эксплуатации более 50 лет

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ ЗДЕСЬ
Фасадная штукатурка короед

Огромный ассортимент

Супер качество, цена от 840грн/25кг

067 235-77-75, 044 592-27-77
Мастики, гидроизоляция

Высокое качество, быстрый сервис

Цена от производителя, доставка

063-237-26-49, 050-311-50-72
Пенополиуретан ППУ

Качественно, эффективно, долговечно

Экономия Вашых денег на отоплении

www.edvans.com.ua - 050-46-21-456
Теплоизоляция полиуретаном

Быстро, качественно!

Немецкий материал

edvans.com.ua - 050-46-21-456
Пенополиуретан

Компоненты (изоционат,полиол)

Для жестких систем ППУ. BASF

edvans.com.ua - 050-46-21-456