ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Фото  1 Смесь гидроизоляционная цементная однокомпонентная (DIKER) Строймастер КРИТТЯ- 116, 25 кг 360824

Смесь гидроизоляционная цементная однокомпонентная (DIKER) Строймастер КРИТТЯ- 116, 25 кг

1 грн
Купить
Код 360824
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Смесь гидроизоляционная цементная однокомпонентная (DIKER) КРИТТЯ-116, 25 кг

 

Технические характеристики

 

Пропорція суміші: пластична консистенція

0,25 л.води/кг

Пропорція суміші: рідка консистенція

0,32 л.води/кг

Витрата суміші на 1 мм товщини шару

від 1,5 кг/м2

Рекомендована товщина шару

від 2 до 4 мм

Час придатності розчину для використання

2 години

Стійкість до атмосферних опадів

через 24 години

Готовність до початкових навантажень

через 3 доби

Подальші роботи

не раніш 7 діб

Адгезія до основи

min 1,6 МПа

Міцність на стиск

min 12 МПа

Морозостійкість

min 50 циклів

Температура основи

від +5° до +30°С

Температура експлуатації

від -20° до +60°С

 

1. Галузь застосування
  Однокомпонентна гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?116» при­зна­че­на для надійної гід­ро­ізо­ля­ції балконів, те­рас, ба­сей­нів, са­ні­тар­но-технічних приміщень перед об­ли­цю­ван­ням ке­ра­міч­ни­ми плитками, для захисту основ з бо­ку впли­ву во­ло­ги, що діє не під тиском, для гід­ро­ізо­ля­ції внут­ріш­ньої сто­ро­ни чаші ба­сей­нів і во­дойм глибиною до 5 м.

2. Склад
  Однокомпонентна гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» виготовлена на основі су­мі­ші це­мен­ту з мінеральними заповнювачами і полімерними домішками.

3. Властивості
  Гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» високоадгезійна, стійка до усадки, во­до­гер­ме­тич­на, паропроникна, морозостійка, зручна у застосуванні, екологічно безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87СНиП 2.03.13?88 таДБН В.2.6?22?2001. Мінеральні основи з бетону, легкого бетону, цементної і цементно-вапняної шту­ка­тур­ки, кладка з рівними і повними швами (по змішаній кладці не застосовувати), сухі це­мент­ні стяжки, старі керамічні покриття повинні бути міцними і твердими, без тріщин і про­ги­нів, очи­ще­ни­ми від пилу, бруду, олій, жирів, фарби й інших речовин, що перешкоджають ад­ге­зії. Не­ве­ли­кі нерівності поверхні вертикальних основ по­тріб­но згладити, а неміцні шари ви­да­ли­ти. Гос­трі гра­ні і ку­ти варто обломити і закруглити до радіусу 4 см. Тріщини більш 0,5 мм вар­то роз­ши­ри­ти і заповнити ремонтною сумішшю «БудМайс­тер «ТИНК?10». При негерметичності стін і під­лог не­об­хід­но за­сто­су­ва­ти ущільнювальні стрічки і латки. Покриття можна наносити тільки на такі поверхні, що після остаточної обробки не втратять своєї форми під вагою матеріалу.
  Цегельні і бетонні конструкції повинні бути витримані не менш 3?х місяців. Цементні підлоги і шту­ка­тур­ки — не менш 28 діб. Перед нанесенням першого шару однокомпонентної гідроізоляції «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» основу необхідно зволожити водою до одержання матово-вологого блиску.

5. Приготування розчину
  Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,25?0,32 л (за­леж­но від засобу нанесення розчину на основу) на 1 кг суміші (6,25?8,0 л на мішок 25 кг), (1,25?1,6 л на мішок 5 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з на­сад­кою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хви­лин і зно­ву ретельно перемішати. Для приготування використовувати чисті ємності й ін­стру­мент. Роз­чин необхідно використати протягом 2?х годин.

6. Порядок робіт
  Приготовлений розчин тонким шаром за допомогою пензля або щітки наносять на вологу, але не мок­ру основу, дотримуючись методу «мокре на мокре». Розчин необхідно наносити в одному на­прям­ку без перехресних рухів. Нанесений шар необхідно охороняти від швидкого ви­си­хан­ня. По­втор­ний шар необхідно наносити пензлем або щіткою перпендикулярно по­пе­ред­ньо­му ша­ру. На­ступ­ний шар наносять за допомогою шпателя на отверділий по­пе­ред­ній шар. Не­об­хід­но сте­жи­ти за тим, щоб поверхня розчину була вологою. Особливо уваж­но не­об­хід­но на­но­си­ти роз­чин у ку­тах, на кра­ях і в проходах. Розчин наносять на основу в два ша­ри пензлем або в два ша­ри пенз­лем і шпа­те­лем. Перед закінченням робіт необхідно пе­ре­ко­на­ти­ся в тому, що вся по­верх­ня ос­но­ви по­кри­та розчином з мінімальною товщиною 2 мм. Тов­щи­на ша­рів не повинна пе­ре­ви­щу­ва­ти 4 мм. Залишки розчину необхідно видалити за до­по­мо­гою во­ди, не допускаючи його ту­жа­віння. Через три дні після нанесення висохлий розчин готовий до експлуатації. Після тужавіння роз­чин не розрахований на інтенсивні механічні навантаження. Повна готовність до екс­плу­а­та­ції — через 7 діб. Після гідроізоляції основи поверхню необхідно захистити оз­доб­лю­валь­ни­ми ма­те­рі­а­ла­ми «БудМайс­тер «ТИНК», що не містять гіпсу, або приклеїти керамічну плит­ку за до­по­мо­гою клею гру­пи «БудМайс­тер «КЛЕЙ».
  Після закінчення робіт інструмент варто негайно вимити.
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

7. Рекомендації
  При викладанні керамічної плитки необхідно користуватися пластиковим зубцюватим шпа­те­лем. Однокомпонентну гідроізоляційну суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» застосовують за­вжди з боку впливу вологи. Свіжоукладений розчин протягом 24 годин необхідно оберігати від пря­мих сонячних променів, дощу і морозу.
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний ре­зуль­тат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі па­ра­мет­ри суміші можуть змінитися. У випадку використання гідроізоляції в не­стан­дарт­них умо­вах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з ви­роб­ни­ком. Ви­роб­ник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а та­кож йо­го за­сто­су­ван­ня в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

8. Примітка
  Гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» містить цемент, що викликає лужну ре­ак­цію в мо­мент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку по­па­дан­ня роз­чи­но­вої су­мі­ші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

9. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром — 25 кг, 5 кг.

10. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. По­шкод­же­ні мішки використати в першу чергу.

11. Витрата
  У середньому витрачається від 3 кг приготовленої гідроізоляції на 1 м2, залежно від товщини наносного шару і призначення.

Умови застосування

Товщина шару (мм)

Середня витрата (кг/м2)

Вогкість

2

3

Просочування води

2,5

3,75

Водозбірник (стовп води до 5 м)

3

4,5

Максимальний шар

4

6

 

Суміш ТМ «БудМайс­тер» Ц.1.ГІ1 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Битумный праймер грунтовка

Каучуковые мастики, гермобутил

Битум строительный

063-237-26-49, 050-311-50-72
Мастики, гидроизоляция

Высокое качество, быстрый сервис

Цена от производителя, доставка

063-237-26-49, 050-311-50-72
Фасадная штукатурка короед

Огромный ассортимент

Супер качество, цена от 840грн/25кг

067 235-77-75, 044 592-27-77
Теплоизоляция ППУ

Бесшовно, монолитно, герметично

Срок эксплуатации более 50 лет

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ ЗДЕСЬ