ХЛ СТУДИО

Полная комплектация строительных объектов.

ХЛ СТУДИО
Киев, ул. Магнитогорская. 1
Фото  1 Смесь гидроизоляционная цементная однокомпонентная (DIKER) Строймастер КРИТТЯ- 116, 25 кг 360824

Смесь гидроизоляционная цементная однокомпонентная (DIKER) Строймастер КРИТТЯ- 116, 25 кг

1 грн
Купить
Код 360824
Поставщик ХЛ СТУДИО
Сайт поставщика hl-studio.prom.ua
Производитель БудМайстер
Оценка

Описание

Смесь гидроизоляционная цементная однокомпонентная (DIKER) КРИТТЯ-116, 25 кг

 

Технические характеристики

 

Пропорція суміші: пластична консистенція

0,25 л.води/кг

Пропорція суміші: рідка консистенція

0,32 л.води/кг

Витрата суміші на 1 мм товщини шару

від 1,5 кг/м2

Рекомендована товщина шару

від 2 до 4 мм

Час придатності розчину для використання

2 години

Стійкість до атмосферних опадів

через 24 години

Готовність до початкових навантажень

через 3 доби

Подальші роботи

не раніш 7 діб

Адгезія до основи

min 1,6 МПа

Міцність на стиск

min 12 МПа

Морозостійкість

min 50 циклів

Температура основи

від +5° до +30°С

Температура експлуатації

від -20° до +60°С

 

1. Галузь застосування
  Однокомпонентна гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТ­ТЯ?116» при­зна­че­на для надійної гід­ро­ізо­ля­ції балконів, те­рас, ба­сей­нів, са­ні­тар­но-технічних приміщень перед об­ли­цю­ван­ням ке­ра­міч­ни­ми плитками, для захисту основ з бо­ку впли­ву во­ло­ги, що діє не під тиском, для гід­ро­ізо­ля­ції внут­ріш­ньої сто­ро­ни чаші ба­сей­нів і во­дойм глибиною до 5 м.

2. Склад
  Однокомпонентна гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» виготовлена на основі су­мі­ші це­мен­ту з мінеральними заповнювачами і полімерними домішками.

3. Властивості
  Гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» високоадгезійна, стійка до усадки, во­до­гер­ме­тич­на, паропроникна, морозостійка, зручна у застосуванні, екологічно безпечна.

4. Підготовка поверхні
  При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог СНиП 3.04.01?87СНиП 2.03.13?88 таДБН В.2.6?22?2001. Мінеральні основи з бетону, легкого бетону, цементної і цементно-вапняної шту­ка­тур­ки, кладка з рівними і повними швами (по змішаній кладці не застосовувати), сухі це­мент­ні стяжки, старі керамічні покриття повинні бути міцними і твердими, без тріщин і про­ги­нів, очи­ще­ни­ми від пилу, бруду, олій, жирів, фарби й інших речовин, що перешкоджають ад­ге­зії. Не­ве­ли­кі нерівності поверхні вертикальних основ по­тріб­но згладити, а неміцні шари ви­да­ли­ти. Гос­трі гра­ні і ку­ти варто обломити і закруглити до радіусу 4 см. Тріщини більш 0,5 мм вар­то роз­ши­ри­ти і заповнити ремонтною сумішшю «БудМайс­тер «ТИНК?10». При негерметичності стін і під­лог не­об­хід­но за­сто­су­ва­ти ущільнювальні стрічки і латки. Покриття можна наносити тільки на такі поверхні, що після остаточної обробки не втратять своєї форми під вагою матеріалу.
  Цегельні і бетонні конструкції повинні бути витримані не менш 3?х місяців. Цементні підлоги і шту­ка­тур­ки — не менш 28 діб. Перед нанесенням першого шару однокомпонентної гідроізоляції «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» основу необхідно зволожити водою до одержання матово-вологого блиску.

5. Приготування розчину
  Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,25?0,32 л (за­леж­но від засобу нанесення розчину на основу) на 1 кг суміші (6,25?8,0 л на мішок 25 кг), (1,25?1,6 л на мішок 5 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з на­сад­кою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хви­лин і зно­ву ретельно перемішати. Для приготування використовувати чисті ємності й ін­стру­мент. Роз­чин необхідно використати протягом 2?х годин.

6. Порядок робіт
  Приготовлений розчин тонким шаром за допомогою пензля або щітки наносять на вологу, але не мок­ру основу, дотримуючись методу «мокре на мокре». Розчин необхідно наносити в одному на­прям­ку без перехресних рухів. Нанесений шар необхідно охороняти від швидкого ви­си­хан­ня. По­втор­ний шар необхідно наносити пензлем або щіткою перпендикулярно по­пе­ред­ньо­му ша­ру. На­ступ­ний шар наносять за допомогою шпателя на отверділий по­пе­ред­ній шар. Не­об­хід­но сте­жи­ти за тим, щоб поверхня розчину була вологою. Особливо уваж­но не­об­хід­но на­но­си­ти роз­чин у ку­тах, на кра­ях і в проходах. Розчин наносять на основу в два ша­ри пензлем або в два ша­ри пенз­лем і шпа­те­лем. Перед закінченням робіт необхідно пе­ре­ко­на­ти­ся в тому, що вся по­верх­ня ос­но­ви по­кри­та розчином з мінімальною товщиною 2 мм. Тов­щи­на ша­рів не повинна пе­ре­ви­щу­ва­ти 4 мм. Залишки розчину необхідно видалити за до­по­мо­гою во­ди, не допускаючи його ту­жа­віння. Через три дні після нанесення висохлий розчин готовий до експлуатації. Після тужавіння роз­чин не розрахований на інтенсивні механічні навантаження. Повна готовність до екс­плу­а­та­ції — через 7 діб. Після гідроізоляції основи поверхню необхідно захистити оз­доб­лю­валь­ни­ми ма­те­рі­а­ла­ми «БудМайс­тер «ТИНК», що не містять гіпсу, або приклеїти керамічну плит­ку за до­по­мо­гою клею гру­пи «БудМайс­тер «КЛЕЙ».
  Після закінчення робіт інструмент варто негайно вимити.
  При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

7. Рекомендації
  При викладанні керамічної плитки необхідно користуватися пластиковим зубцюватим шпа­те­лем. Однокомпонентну гідроізоляційну суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» застосовують за­вжди з боку впливу вологи. Свіжоукладений розчин протягом 24 годин необхідно оберігати від пря­мих сонячних променів, дощу і морозу.
  Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефек­тив­ний ре­зуль­тат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі па­ра­мет­ри суміші можуть змінитися. У випадку використання гідроізоляції в не­стан­дарт­них умо­вах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести іспити або про­кон­суль­ту­ва­ти­ся з ви­роб­ни­ком. Ви­роб­ник не несе відповідальності за неправильне ви­ко­рис­тан­ня ма­те­рі­а­лу, а та­кож йо­го за­сто­су­ван­ня в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

8. Примітка
  Гідроізоляційна суміш «БудМайс­тер «КРИТТЯ?116» містить цемент, що викликає лужну ре­ак­цію в мо­мент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У випадку по­па­дан­ня роз­чи­но­вої су­мі­ші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

9. Упакування
  Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром — 25 кг, 5 кг.

10. Зберігання
  Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на під­до­нах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. По­шкод­же­ні мішки використати в першу чергу.

11. Витрата
  У середньому витрачається від 3 кг приготовленої гідроізоляції на 1 м2, залежно від товщини наносного шару і призначення.

Умови застосування

Товщина шару (мм)

Середня витрата (кг/м2)

Вогкість

2

3

Просочування води

2,5

3,75

Водозбірник (стовп води до 5 м)

3

4,5

Максимальний шар

4

6

 

Суміш ТМ «БудМайс­тер» Ц.1.ГІ1 ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 відповідає ТУ У В.2.7-26.6-23079576-003-2003.

 

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Теплоизоляция ППУ

Бесшовно, монолитно, герметично

Срок эксплуатации более 50 лет

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ ЗДЕСЬ
Мастики, гидроизоляция

Высокое качество, быстрый сервис

Цена от производителя, доставка

063-237-26-49, 050-311-50-72
Битумный праймер грунтовка

Каучуковые мастики, гермобутил

Битум строительный

063-237-26-49, 050-311-50-72
Фасадная штукатурка короед

Огромный ассортимент

Супер качество, цена от 840грн/25кг

067 235-77-75, 044 592-27-77